Kentsel Dönüşüm

Altınoluk Sistem İnşaat, yıllar içerisinde yoğun talep gören ve başarıyla gerçekleştirdiğimiz konut projelerimize ek olarak inşaat sektörünün son yıllarda üzerine eğildiği kentsel dönüşüm projelerinde de söz sahibiyiz.

Altınoluk Sistem İnşaat, yıllar içerisinde yoğun talep gören ve başarıyla gerçekleştirdiğimiz konut projelerimize ek olarak inşaat sektörünün son yıllarda üzerine eğildiği kentsel dönüşüm projelerinde de söz sahibiyiz. Altınoluk Sistem İnşaat, hayata geçirdiğimiz diğer tüm projelerde olduğu gibi kentsel dönüşüm projelerimizde de “kente değer katmak” vizyonu ile gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Özellikle deprem kuşağında bulunan bölgelerde yapıların sağlam ve depreme dayanıklı olması can ve mal güvenliğinin sağlanması için önem teşkil eder. Eski yapı ve inşaat şartlarına göre yapılmış yapılar zamanla sağlamlığını yitirir. Kent içerisinde belirlenen bölgelerin yeniden yapılanması, yapıların imar planlarına, güncel yapı denetim esaslarına uygun şekilde yeniden inşa edilmesine kentsel dönüşüm denir.  Kentsel dönüşüm kapsamında uygulanan projeler belirlenen fiziksel koşulların yanı sıra dokusal uygunluk normlarına göre de yapılandırılır.

Kentsel Dönüşüm İnşaat Süreci
Binanızı yenileme konusunda bina sakinleri ile bir kentsel dönüşüme başvurma konusunda anlaşmak sürecin ilk ayağıdır. Bina içerisindeki mülk sahiplerinin kat maliklerinin anlaşmasının ardından aşamalar çok daha hızlı yürüyecektir.

Kentsel dönüşüm konusunda tecrübeli, iş bitirme belgeleri olan ve resmi kurum ve kuruluşlarda iş yapmış teknik kadrosu bilgi birikimi ve donanımı olan bir firma ile Kentsel Dönüşüm Sözleşmesi imzalamak çalışmalarınızın daha hızlı ve daha güvenli yürümesini sağlayacağı gibi yeni yapılacak inşaatın güncel teknolojilere uygun modern ve daha dayanıklı ürünlerden yapılmasını sağlayacaktır.

Doğru bir kentsel dönüşüm firması ile çalışmanız bu sürecin hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayacağı gibi tüm prosedürlerin seri bir şekilde işlemesi de sağlanacaktır. Bu sürecin içerisinde pek çok karmaşık prosedür ve işleyiş olsa bile güvenilir bir firma ile çalışmanız süreci yalnızca karar verme ve doğru firma ile çalışma olarak iki ayaklı hale getirecektir.

Kentsel Dönüşüm Müteahhitlik Hizmeti
Kentsel Dönüşüm kapsamında binanızın yeniden yapılandırılmasını istiyorsanız binanızın durumuyla ilgili detaylı bir analiz yaptırmak doğru olacaktır. Altınoluk Sistem İnşaat ekiplerimiz tarafından yapılacak teknik analizlerin ardından en doğru müteahhitlik çözümü size sunulur. 

Kentsel Dönüşüm kapsamında binanın yeniden yapılandırılmasıyla ilgili çeşitli hizmetlerden söz etmek mümkündür. Bunlar keşif, analiz, proje, uygulama olarak çeşitli başlıklarda sıralanabilir. Müteahhitlik hizmeti kentsel dönüşüm uygulaması içerisinde yer alan uygulama fazlarından biridir.

Kalekapı Konakları Katalog

Kalekapı Konakları Katalog

Yalıkent Katalog

Yalıkent Katalog

Projeler Kataloğumuz

Projeler Kataloğumuz

Satılık Projelerimiz ve Kentsel Dönüşüm Projelerinizde Yanınızdayız